Kariéra

Ostatní

JP Spedition & Transport s.r.o. zajišťuje přepravu zboží pomocí nejmodernější dopravní techniky v rámci vnitrostátní i mezinárodní kamionové přepravy. Jsme na trhu již 20 let. Naším mottem je „Neměňte cíl, změňte cestu“. Děláme věci prostě jinak. V tuto chvíli hledáme schopného člověka na pozici:

Asistent/ka ředitele

  • Baví Vás administrativa a kontakt s lidmi?
  • Zvládáte svou práci rychle a efektivně?
  • Jste pečlivý člověk se smyslem pro pořádek?
  • Chcete na sobě pracovat a rozvíjet svůj potenciál?
  • Máte za sebou prokazatelné výsledky z předchozích činností, které si můžeme ověřit?

Náplň práce

Příprava podkladů na porady firemních oddělení, zápisy z porad, vedení kalendáře ředitele, zajištění recepce (denní pošta, telefonáty, emaily), získávání podkladů pro články a webové stránky, komunikace s řidiči a s dodavateli, základy účetnictví a personalistiky, příprava a evidence personální dokumentace, evidence pokladny, zpracování diet, objednávky kancelářských potřeb, zajištění firemního oblečení, organizace firemních akcí

Vašim výsledkem práce bude: Správně splněný úkol v požadovaném termínu

Požadavky pro danou pozici:

  • Aktivní práce na PC – výborný pravopis, psaní všemi deseti, psaní dopisů
  • Uživatelská znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
  • Znalost AJ – schopnost vyřídit telefonát či odpovědět na email
  • Organizační schopnosti a reprezentativní vystupování
  • ŘP sk. B
  • Odvaha a chuť naučit se něco nového a být v tom opravdu dobrý

Tato práce Vás musí naplňovat tak jako nás. Stanete se pevným bodem pro svého šéfa, ale velmi důležitá je i spolupráce s ostatními členy týmu. Budete pracovat v přátelském prostředí, kde má každý příležitost se zlepšovat ve své práci a realizovat své nápady. Nejedná se o stereotypní práci, je tu neustálý pohyb a pestrost činností. Budete mít možnost zdokonalit se ve své angličtině.

Zaujala Vás tato nabídka práce? Zašlete nám Váš životopis pomocí kontaktního formuláře níže.

Rádi vám poradíme

Neváhejte nás kontaktovat. Odpovíme vám do 24 hodin,nebo vám v případě potřeby zavoláme.

Vyplňte prosím toto pole

Vyplňte prosím platný e-mail

Informace o zpracování Vašich osobních údajů a naleznete zde.

Zpráva byla úspěšně odeslána

Kontakty

Telefon: +420 734 235 594

E-mail: info@jpspedition.cz

Adresa

JP Spedition & Transport

Vodárenská 732

278 01, Kralupy nad Vltavou