Kariéra

Řidiči

Mezinárodní kamionová doprava

  • Pokud Vás baví řízení kamionu a Francie je Vaší oblíbenou destinací, zavolejte nám a sjednejte si s námi pohovor v sídle firmy. Nabízíme příležitost řidičům či řidičkám s oprávněním C + E, jak nováčkům usilujícím o získání praxe, tak zkušeným řidičům.
  • Sídlíme v Kralupech nad Vltavou, ale zajištěné bezpečné parkování máme také v Plzni, Žebráku, Rakovníku, případně dle vzájemné domluvy v místě Vašeho bydliště na Vaší trase.
  • Naši řidiči pracují s moderními technologiemi, znají a dodržují nařízení 561/2006 a posouvají své schopnosti v oblasti bezpečné a ekonomické jízdy. Pracujeme jako tým a vzájemnou spolupráci bereme jako partnerství. Na čem se společně domluvíme, to platí a v případě potřeby si vyjdeme vstříc.
  • Přepravu paletového zboží zajišťujeme tou nejmodernější dopravní technikou systémem JUST IN TIME, tedy bez zdlouhavých čekání na nakládkách či vykládkách. Vlastníme tahače s plachtovými návěsy značek Renault, MAN a DAF.
  • Máme zázemí vlastního servisu v sídle společnosti, full servis na všech trasách a spolehnout se můžete na pomoc techniků 24h denně. O naše kamiony se pečlivě staráme v zájmu bezpečného návratu našich řidičů domů.
  • Platové ohodnocení na mezinárodní přepravě je od 40 000Kč čistého výše v závislosti na nastavení práce (fixní mzda 16 280Kč – 20 000Kč hrubého + nedělené diety). Odměny pak mohou dosahovat dle délky spolupráce až na 50 000Kč za rok. Výplata mzdy je u nás vždy ve stanovený termín.

MKD Francie

režim jednoposádky

  • V tomto režimu budete vyrážet do oblastí Lille (Maubeuge, Bouchain), Paříže (Montsoult, Poissy, Cergy), nebo Sochaux (Mulhouse).
  • Po domluvě se vstřícným a profesionálním dispečinkem je možné nastavit jízdy na pravidelné linky, či střídat různé destinace.
  • Při nastavení spolupráce je zapotřebí počítat alespoň s jedním pracovním víkendem.

Linky MKD

Pardubice – Lyon, Říčany - Dijon

Jedná se o stálé linky s jedním pracovním víkendem a jedním sobotním dojezdem. Vozí se náhradní automobilové díly na paletách. Možnost parkování v Plzni, Žebráku nebo v Kralupech nad Vltavou. Ideální pro zájemce z oblasti Plzeň až Praha.

 

Říčany - Sochaux, Říčany - Paříž, Písek - Paříž

Jedná se o linky s jedním pracovním víkendem a jedním sobotním dojezdem (Sochaux 2 točky v týdnu, Paříž 6 toček v měsíci) Vozí se náhradní automobilové díly na paletách, možnost parkování v Kralupech nad Vltavou, Plzni, Žebráku nebo po domluvě v místě domova po trase.

 

Teplice – Valenciennes, Žatec - Valenciennes

Jedná se o linky s jedním pracovním víkendem a jedním sobotním dojezdem (6 toček v měsíci). Vozí se náhradní automobilové díly na paletách, po cestě zpět občasné sběrky obalů. Možnost parkování v Kralupech nad Vltavou nebo po domluvě v místě domova po trase.

 

 

Kontaktujte personální oddělení

737 246 660

Rádi vám poradíme

Neváhejte nás kontaktovat. Odpovíme vám do 24 hodin,nebo vám v případě potřeby zavoláme.

Vyplňte prosím toto pole

Vyplňte prosím platný e-mail

Vyplňte prosím toto pole

Vyplňte prosím toto pole

Informace o zpracování Vašich osobních údajů a naleznete zde.

Zpráva byla úspěšně odeslána

Kontakty

Telefon: +420 734 235 594 

E-mail: info@jpspedition.cz

Adresa

JP Spedition & Transport

Vodárenská 732

278 01, Kralupy nad Vltavou

Abychom vám zajistili lepší zážitek z prohlížení našich stránek, používá tento web soubory cookies. Více informací.